W dniach 13-15.11 odbyły się seminaria i warsztaty, które zorganizowaliśmy we współpracy z d&b audiotechnik. | Konsbud Audio

Jesteś tutaj

W dniach 13-15.11 odbyły się seminaria i warsztaty, które zorganizowaliśmy we współpracy z d&b audiotechnik.

21.11.23

To była kolejna już edycja bezpłatnych seminariów i warsztatów, które zorganizowaliśmy we współpracy z d&b audiotechnik. Szkolenia odbyły się 13-15 listopada w Łodzi, a poprowadził je James Riches z zespołu edukacji i wsparcia technicznego d&b audiotechnik.

Seminarium stanowiło kompleksowy przewodnik po zasadach akustyki. Jego celem było szersze zrozumienie zasad elektroakustyki, pogłębienie wiedzy przydatnej do projektowania systemów nagłośnieniowych i w inżynierii dźwięku.

Tematem warsztatów były podstawy projektowania systemów nagłośnieniowych d&b audiotechnik. Uczestnicy warsztatów poznali workflow d&b audiotechnik i sposób jego implementacji. Dowiedzieli się, jak przesłać wszystkie istotne parametry do systemu za pomocą oprogramowania zdalnego sterowania, od początku planowania systemu i symulacji, aż po interfejs użytkownika.

Przez wszystkie trzy dni mieliśmy komplet uczestników, dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie i liczne przybycie!

W przyszłym roku planujemy kolejną edycję, będziemy Was informować o terminach.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

 

 

Galeria: 

Produkty