Zapraszamy na odsłuchy systemu dźwięku immersyjnego d&b Soundscape | Konsbud Audio

Jesteś tutaj

Zapraszamy na odsłuchy systemu dźwięku immersyjnego d&b Soundscape

02.03.23

W dniach 29-30.03, w Teatr Narodowy w Warszawie, w ramach konferencji Scena Jutra, której jesteśmy partnerem, odbędą się bezpłatne prezentacje i odsłuchy systemu dźwięku immersyjnego Soundscape. Serdecznie zapraszamy!

Soundscape d&b audiotechnik to rewolucyjna technologia całkowicie zmieniająca sposób realizacji nagłośnienia widowisk. Od daty swojego debiutu, Soundscape doczekał się dziesiątek realizacji w praktyce i wszędzie spotkał z doskonałym przyjęciem publiczności, artystów i ekipy technicznej. Prezentacje systemu z ramienia d&b audiotechnik poprowadzi Steve Jones.
Steve Jones jest doświadczonym projektantem systemów nagłośnieniowych i szkoleniowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Steve wspierał realizację zaawansowanych instalacji audio w tak kultowych miejscach jak stadion Wembley, czy The Royal Albert Hall, w d&b audiotechnik kierował zespołem szkoleniowo-wdrożeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie stworzył uznany w branży program szkoleniowy. Obecnie jest szefem działu szkoleń i wsparcia technicznego na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, kieruje zespołem wysoko wykwalifikowanych inżynierów, którzy wspierają partnerów i użytkowników końcowych w tym regionie.
Więcej informacji o programie konferencji Scena Jutra opublikujemy wkrótce. Konferencja jest wydarzeniem płatnym, ale prezentacje Soundscape są bezpłatne, na nie obowiązuje oddzielna rejestracja:

https://www.dbsoundscape.pl/

Godziny prezentacji:
Teatr Narodowy, Scena Studio (wejście od ul. Fredry)
29.03.2023 (środa)
Godz. 10:30-12:00
Godz. 12:15-13:45
Godz. 15:30-17:00
30.03.2023 (czwartek)
Godz. 11:45-13:00
Godz. 13:15-14:30

Liczba miejsc ograniczona.
Wstęp tylko dla osób, które otrzymają potwierdzenie udziału. Prezentacje będą prowadzone w j. angielskim bez tłumaczenia.
Zachęcamy do wzięcia udziału!

Galeria: 

Produkty