Konsbud Audio na Integrated Systems Europe 2023 | Konsbud Audio

Jesteś tutaj

Konsbud Audio na Integrated Systems Europe 2023

24.01.23

Na targach Integrated Systems Europe 2023 nie zabraknie producentów, z którymi mamy przyjemność współpracować.
Targi te są największą na świecie wystawą dla profesjonalistów z branży audiowizualnej, oświetleniowej, medialnej (AVLM) i integracji systemów, a także ważnym wydarzeniem w naszym harmonogramie.

Poniżej przedstawiamy informacje o stoiskach:

 • ALLEN&HEATH

Na targach ISE ALLEN & HEATH zaprezentuje pełną gamę rozwiązań instalacyjnych audio, w tym procesory matrycowe audio, kontrolery dotykowe, Dante I/O oraz nowe oprogramowanie Custom Control V1.3.  Zaprezentowane będą też oczywiście miksery live sound i instalacyjne 96kHz, w tym Avantis, dLive i kompaktowe konsolety SQ, a eksperci Allen&Heath będą do dyspozycji, aby omówić wszystkie aspekty produktów i służyć radą.
Pokazana zostanie cała seria AHM, w tym finalista Inavation Awards - AHM-32, a także AHM-64 i AHM-16.
Seria AHM to potężne procesory Matrix Audio, które zachowując skalowalność I/O, zarządzanie, obsługę i rozwiązania protokołu Dante, w pełni współpracują ze znanymi i sprawdzonymi rozwiązaniami A&H. Wykorzystując technologię procesora matryc audio, AHM-64, AHM-32 i AHM-16 rozbudowują spektrum urządzeń do zastosowań instalacyjnych audio - od pojedynczej sali konferencyjnej po cały kampus, z naciskiem na prostotę programowania i sterowania oraz możliwość rozbudowy sieci audio i funkcji I/O.
Stoisko 7F300, kod JTOVY5KV

 • d&b audiotechnik

d&b audiotechnik zaprezentuje m.in.:
- system XSL - najnowszy przedstawiciel z serii SL
- ultrakompaktowy wzmacniacz 5D
- wiodący w branży AV system dźwięku immersyjnego - d&b Soundscape.
W pokoju demonstracyjnym d&b audiotechnik odwiedzający będą mogli osobiście doświadczyć d&b Soundscape, dowiedzieć się, czym jest reprodukcja dźwięku oparta na obiektach i jakie korzyści ta technologia przynosi w szerokim zakresie zastosowań.
Stoisko: Hala 7 - Stoisko 7E150
Pokój demonstracyjny: Hala 8 - Pokój E1
Kod HX7ZKEP5

 • Genelec

Na targach ISE w Barcelonie Genelec przedstawi kolejne znaczące rozszerzenie dla rewolucyjnej grupy głośników sieciowych Genelec Smart IP, z której wszystkie modele zapewniają zasilanie, sygnał audio i sterowanie za pośrednictwem jednego kabla CAT. Gwarantując integratorom wyjątkową jakość dźwięku, elastyczność, efektywność ekonomiczną i prostotę instalacji, wszystkie modele Smart IP są kompatybilne z PoE, Dante i AES67 i ściśle integrują się z oprogramowaniem Genelec Smart IP Manager, oferując funkcje wykrywania urządzeń, narzędzia do wyrównywania pomieszczeń, do zarządzania systemem i monitorowania. Smart IP Manager pozwala również instalatorom skonfigurować niemal nieograniczoną liczbę pomieszczeń, stref, głośników i kanałów audio, a dla użytkowników końcowych aplikacja mobilna Smart IP Controller umożliwia prostą kontrolę kluczowych funkcji.
Można przyjść, porozmawiać z zespołem przyjaznych ekspertów Genelec, zobaczyć Smart IP w akcji.
Stoisko 2H325, kod HNOM2UNG

 • Stagetec GmbH

Stagetec zaprezentuje m.in.: AVATUS, STAGENET, NEXUS, NEXUS COMPACT.
Na stoisku 5F300 będzie można dowiedzieć się jak sprostać wyzwaniom dzisiejszego zarządzania sygnałem AV. STAGENET to nowe i łatwe w użyciu oprogramowanie sterujące za pomocą intuicyjnego interfejsu internetowego do zarządzania i monitorowania sygnałów audio/wideo w sieciach IT opartych na otwartych standardach.
Stoisko 5F300, kod DM8ZRZKJ.

Mamy też informacje, że nowości będą prezentowane również u następnych producentów, z którymi współpracujemy, o kilku nowościach informacje będą publiczne dopiero od targów ISE!

Zapraszamy również na stoiska:

 • Audio-Technica - Stoisko 3P450
 • DAS Audio - Stoisko 7E500
 • Cordial GmbH - Stoisko 7J750
 • Neutrik - Stoisko 5E680
 • NTi Audio - Stoisko 7G450
 • Green-GO - Stoisko 7C650
   

Zachęcamy do rejestracji i odwiedzenia stoisk!  Do zobaczenia!

https://www.iseurope.org/welcome

 

Produkty