Zapraszamy na webinarium na temat GRADE™ Room Acoustic Report | Konsbud Audio

Zapraszamy na webinarium na temat GRADE™ Room Acoustic Report

19.08.22

 

Uczestnicy webinarium zobaczą przykłady raportów GRADE i dowiedzą się wszystkiego o ich odczytach i o tym, co one oznaczają, dzięki czemu będą mogli samodzielnie analizować wyniki i optymalizować swoje środowisko odsłuchowe. Dla wszystkich, którzy nie znają się na akustyce pomieszczeń – eksperci omówią również podstawy tego zagadnienia.

 

Aktualizacja oprogramowania do kalibracji monitorów studyjnych - GLM 4.2 - wprowadziła wiele nowych funkcji, w tym raport akustyczny GRADE™ Room Acoustic Report, zdalne sterowanie parametrami monitorów oraz udoskonaloną kalibrację grup monitorów i subwooferów.

Raport GRADE™ Room Acoustic Report, powstaje podczas procesu kalibracji, stanowi kompleksową analizę właściwości akustyki pomieszczenia w odniesieniu do konkretnego zestawu monitorów. To nowe narzędzie raportujące umożliwia użytkownikom samodzielne tworzenie i interpretowanie pomiarów.

24 sierpnia o godzinie 18:00 (EEST) eksperci z Genelec poprowadzą webinarium na temat GRADE™ Room Acoustic Report. Zapraszamy!

Szczegóły i link do rejestracji:

https://tiny.pl/wxkdh

 

Opiekun marki Genelec:

Jacek Majewski
j.majewski@konsbud-audio.com.pl
tel. 785 50 40 90

ZałącznikWielkość
Image icon glm2.jpg381.22 KB
Image icon glm1.png298.53 KB

Produkty