Soundedit 2023 za nami, to była bardzo udana edycja! | Konsbud Audio

Jesteś tutaj

Soundedit 2023 za nami, to była bardzo udana edycja!

20.11.23

W dniach 13-14 listopada 2023, w Łodzi, w Hotelu DoubleTree by Hilton, w ramach Warsztatów Soundedit 2023, zaoferowaliśmy prezentacje systemów Avid, Audio-Technica, d&b audiotechnik, Allen&Heath, odbyły się też odsłuchy systemu dźwięku immersyjnego d&b Soundscape. Tegoroczna edycja była bardzo udana, dziękujemy organizatorom, słuchaczom, rozmówcom, licznym odwiedzającym!

Szkolenia i Warsztaty Soundedit 2023 cieszyły się rekordową frekwencją, co dało się także zauważyć w naszej sali. Na prezentacjach i odsłuchach mieliśmy komplet gości, mamy nadzieję, że wszyscy odwiedzający nas wynieśli sporo wiedzy i wrażeń.

Tematami naszych prezentacji i odsłuchów były:

  • "d&b Soundscape. Steve Jones - Mój świat. Moje doświadczenia w pracy z Björk, przy musicalu Stinga „The Last Ship” oraz przy produkcjach w Royal Albert Hall.Jak kreować niesamowite doznania artystyczne korzystając z technologii immersive sound?"

Steve Jones jest doświadczonym projektantem systemów nagłośnieniowych i szkoleniowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Steve wspierał realizację zaawansowanych instalacji audio w tak kultowych miejscach jak stadion Wembley, czy The Royal Albert Hall, w d&b audiotechnik kieruje działem szkoleniowo-wdrożeniowym i zespołem wysoko wykwalifikowanych inżynierów, stworzył uznany w branży program szkoleniowy. Steve Jones podzieli się ze słuchaczami swoim bogatym doświadczeniem dotyczącym pracy z dźwiękiem immersyjnym, zaprezentuje ekscytujące przykłady jego zastosowania, zarówno w instalacjach stałych, jak i live.

  • AHM Allen&Heath, Paweł Berbecki: "Jak w systemie audio połączyć wszystko ze wszystkim i nie stracić fortuny?  -  platforma AHM Allen & Heath"
  • Systemy Audio-Technica, Jacek Mazur: „Co w eterze piszczy, czyli nowoczesne systemy RF (mikrofonowe i IEM) Audio-Technica"
  • Avid Pro Tools, Jacek Majewski: "AVID Pro Tools - czy w domowym studiu można przygotować miks Dolby Atmos?"
  • Miksery Avantis i CQ Allen&Heath, Dawid Szymańczyk: "Krótsza praca - szybszy miks - lepszy dźwięk, czyli innowacyjne narzędzia w kompaktowych mikserach Allen & Heath"

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Galeria: 

Produkty