O nas | Konsbud Audio

O nas

Działalność dystrybucyjna towarzyszyła naszej firmie od początku istnienia. Stworzyliśmy własny rozdział w historii polskiego rynku audio. Za nami długa droga od momentu kiedy rynek dopiero powstawał do chwili obecnej, kiedy każdy z nas ma swobodny dostęp do najnowszych produktów i rozwiązań tworzonych przez firmy na całym świecie. W ciągu 32 lat wprowadziliśmy na rynek dziesiątki najbardziej rozpoznawalnych marek w branży audio i jesteśmy współtwórcą sukcesu wielu z nich w Polsce. 

Obecnie jesteśmy dystrybutorem blisko 25 marek. Intuicja biznesowa pomogła nam trafić w oczekiwania rynku o czym świadczy fakt, że produkty naszych partnerów zostały spopularyzowane i cieszą się powodzeniem wśród użytkowników. Różnorodna oferta sprawia, że niezależnie od budżetu, każdy może znaleźć u nas coś interesującego –  zarówno sprzęt najwyższej klasy, jak też bardziej ekonomiczne rozwiązania. 

Zapewniamy Klientom kompleksową obsługę. Mamy rozbudowaną sieć sprzedaży w całej Polsce, którą stale rozwijamy. Prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich produktów z naszej oferty. 

Zapraszamy do współpracy!

Produkty