Artyści | Konsbud Audio

Artyści

Waldemar Tkaczyk, basista zespołu KOMBII, wybrał do swojej pracy produkty włoskiej marki Markbass.

Artysta korzysta ze wzmacniacza MARKBASS MULTIAMP (model S), który na pokładzie ma wbudowany potężny procesor efektowy. Do nagłośnienia Waldemar Tkaczyk używa dwóch niezwykle efektywnych i mobilnych kolumn MARKBASS model STANDARD 104 HR.

„Długo szukałem tak wszechstronnego i nowoczesnego wzmacniacza jakim jest MARKBASS BASS MULTIAMP.  Posiada w sobie wszystko o czym zawsze marzyłem – wspaniałe, pełne i soczyste  brzmienie, dynamikę i dużą moc, którą lubię czuć za plecami. Umożliwia kreowanie własnych niepowtarzalnych soundów wzbogaconych o niezliczoną ilość efektów basowych także w stereo. W połączeniu z dwiema kolumnami  STD 104 HR daje niesamowity komfort grania na scenie. BASS MULTIAMP to jest to na co czekałem!”

Waldemar Tkaczyk w tym roku będzie świętował 38-lecie swojej pracy artystycznej. 31 marca 2014 r. miała miejsce premiera singla „Jak pierwszy raz” zapowiadającego nową płytę zespołu Kombii, która ukaże się 6 maja 2014 r.

Z przyjemnością informujemy, że w gronie użytkowników mikrofonów marki Audio-Technica znalazł się zespół rockowy Coma.

Wokalista, Piotr Rogucki, wybrał dynamiczną hiperkardioidę AE6100 z serii Artist Elite. Ten, znany ze swojej wytrzymałości, mikrofon towarzyszy zespołowi podczas długich tras koncertowych zarówno w Polsce jak i zagranicą. Przeszedł już wiele ciężkich testów kiedy ekspresyjny wokalista rzucał się w tłum fanów, oczywiście z mikrofonem w ręku. AE6100 najlepiej opiszą słowa zadowolonego użytkownika: „Doskonały mikrofon, najlepszy jaki kiedykolwiek trzymałem w ręku. Nigdy mnie nie zawiódł – nawet kiedy nim rzucałem”. 

Orion to założyciel, gitarzysta i wokalista polskiego zespołu metalowego Vesania.

Jest również dobrze znany jako basista w zespołach Behemoth oraz Black River, a także jako doświadczony producent. Vesania wydała swój pierwszy longplay, Firefrost Arcanum, w 2003 roku. God The Lux ukazał się w 2005 roku, a najnowszy album, Distractive Killusions, w 2008 roku. Ostatnie dwie płyty zostały wydane także na rynku międzynarodowym przez wytwórnię Napalm Records.Poza twórczością w Vesanii i bogatą karierą w zespole Behemoth, Orion nagrał także dwa albumy z zespołem Black River i dwa z Neolithic.

Adrian „Qlos” Kulik endorserem marki Markbass

Ten polski basista rockowy zaczynał swoją karierę w zespole Defender, po czym dołączył do oficjalnego składu trash-core-metalowego zespołu Tuff Enuff, w którym gra do dzisiaj. Największą popularność przyniósł mu jednak udział w projekcie zainicjowanym przez Tomka „Lipa” Lipnickiego (ex-Illusion) o nazwie LiPaLi. Za płytę Bloo, razem z zespołem, otrzymał sześć nominacji do nagrody Akademii Fonograficznej "FRYDERYK" 2007.

Muzyk udzielał się również w zespole Her oraz współpracuje z takimi muzykami jak znakomity polski klarnecista, wokalista i kompozytor yassowy Jerzy Mazzoll.

Produkty