O nas | Konsbud Audio

O nas

Sektorem szczególnym w naszej działalności dystrybucyjnej jest rynek nagłośnieniowy. Firmy zajmujące się profesjonalną obsługą techniczną imprez to klient wymagający profesjonalizmu i indywidualnego podejścia wykraczającego poza standardowe rozumienie sprzedaży. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom wiele wysiłku wkładamy w zapewnienie kompleksowej oferty, która wyczerpuje potrzeby naszych klientów: bogaty asortyment sprzętowy, doradztwo, prezentacje, szkolenia, wsparcie techniczne, serwis.

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dostępne w branży oraz wysokiej klasy sprzęt renomowanych producentów japońskich, niemieckich, amerykańskich i innych. Produkty marek, które mamy w dystrybucji są standardem w realizacji imprez na całym świecie m.in. koncerty gwiazd (Coldplay, Rihanna, Michael Bubble), festiwale (Coachella, Glastonbury, Roskilde, Sziget), prestiżowe wydarzenia (Igrzyska Olimpijskie, MTV Awards, Grammy, Eurowizja).

Ściśle współpracujemy z producentami sprzętu, dzięki czemu mamy dostęp do pełnej wiedzy na temat sprzedawanych urządzeń i ich możliwości. Z przyjemnością okiełznamy nowoczesne technologie na Państwa użytek. Posiadane zaplecze techniczne pozwala uporać się nam z najbardziej skomplikowanymi wyzwaniami.

Inwestujemy w ludzi i narzędzia. Pracuje u nas multidyscyplinarny zespół specjalistów – doradcy techniczni, specjaliści ds. produktu, realizatorzy dźwięku, akustycy, elektronicy, serwisanci. Dbamy o stałe podnoszenie kompetencji zarówno naszych pracowników jak też firm, z którymi współpracujemy.

Zachęcamy do wyboru sprawdzonej i profesjonalnej firmy!

Produkty